1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

SURE кондоми

Дискусија во 'Канта' започната од sanja1993, 16 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sanja1993

  sanja1993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  искуства,ваше мислење во врска со овие кондоми ..... мене лично ми ги фалеа но ајде и ваше мислење пред да ги видам на дело :P
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има тема за кондоми, можеш таму да поставиш прашања :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.