1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

surgat majka

Дискусија во 'Канта' започната од wart, 18 март 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. wart

  wart Нов член

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  zdravo jas sum nova na forum i me inersira misleneto za surogat majka, dali bi privatile da ste surogat majka za nekoj koja ne moze da rodi posle bez broj inf normalno so paricen nadomestog, golem pozdrav do site.
   
 2. ladyySi

  ladyySi Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  866
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.