1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Surogat majka za pari?

Дискусија во 'Канта' започната од Nadica12345, 21 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nadica12345

  Nadica12345 Активен член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Dali bi prfatile da bidete surogat majka na nekogo za pari????
  Jas sakam da go napravam toa, mislam deka e mnogu humano a vo edno ke bidam i platena, me interesira vase mislenje????
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.871
  Допаѓања:
  65.862
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.