1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Survivor (Преживеан)

Дискусија во 'Канта' започната од Beauty161, 29 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Што мислите вие за оваа реално шоу..јас го следев само во Србија..дали вие го имате следено оваа реално шоу во други држави ?..искрено честитки за нашиот Тони Зен за освоеното 2 место во оваа последна сезона...дали ја очекувате следната..? Очекувам ваши коментари..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.932
  Допаѓања:
  66.076
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.