1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Suva I Ostetena kosa

Дискусија во 'Канта' започната од Cecyska, 8 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  ke moze li da mi preporacate nekoj maski ili samponi na suva i ostetena kosa?
   
 2. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  15.159
  Допаѓања:
  86.088
  Пол:
  Женски
  црниот шампон , регенератор и маска од Глисс , јас имам премногу оштетена коса - од фарбања,бланширања , и многу ми е сува поради ова и овој шампон многу ми помага , косата ми е мека по миењето

  [​IMG]
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  fala mnogu
   
 4. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.669
  Допаѓања:
  19.754
  Пол:
  Женски
  имас од глис спрејови и некои маски за сува и остетена бас е добри овие на глис :)
   
  На Cecyska му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  Ок, а каде можам да ги најдам?
   
 6. blackstyle

  blackstyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јули 2011
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Женски
  Па ги има скоро во сите добро снабдени продавници.
   
 7. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  Ок фала
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.