1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Tенис во Скопје

Дискусија во 'Спорт' започната од rajna-vojvoda, 5 јули 2011.

 1. rajna-vojvoda

  rajna-vojvoda Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  286
  Пол:
  Женски
  Девојки, дали некоја иде на тенис во Скопје?? каде , колку ?? знам дека има во тафталиџе кај студентскиот во форца ама колку пари , што како??? искуства ??? :?:
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  тенис во Скопје ????

  Имаш многу школи за тенис во Скопке, во Форца, Југ во Парк, АБЦ, отвори златна книга, земи број и јави се, знам дека некаде цените се различни според возраст, број на часови, дали ќе си во група или приватно итн.
   
  На MarioCasas му/ѝ се допаѓа ова.
 3. bambina carina

  bambina carina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  Дајте некоја препорака?
   
 4. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  3.057
  Допаѓања:
  28.612
  Пол:
  Женски
  Za? Sakas so trener, vo grupa, individualni ili da iznajmis tereni?
   
 5. bambina carina

  bambina carina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  не знам ништо како оди, знам дека сакам да играм тенис. Мислам дека не ми треба тренер да се мачи со мене, не сум многу неписмена ,имам основи.
   
 6. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  3.057
  Допаѓања:
  28.612
  Пол:
  Женски
  So trener imas individualni casovi i vo grupa. Inaku mozes da si iznajmis teren i so nekoj prijatel/ka da igras. Ima za iznajmuvanje na tereni popusti na gruper.
   
  На bambina carina му/ѝ се допаѓа ова.
 7. bambina carina

  bambina carina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  88
  Допаѓања:
  87
  Пол:
  Женски
  kjukli ти имаш искуство ?
   
 8. kjukli

  kjukli Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 ноември 2014
  Пораки:
  3.057
  Допаѓања:
  28.612
  Пол:
  Женски
  da :D trenirav 6 godini
   
  На bambina carina му/ѝ се допаѓа ова.
 9. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  1.079
  Допаѓања:
  6.103
  Пол:
  Женски
  во основното училиште „Григор Прличев“ во Железара се отвори нов тениски клуб.
   
  На bambina carina му/ѝ се допаѓа ова.