Tочки на лицето и потечени очи

Дискусија во 'Лице' започната од 7DogWood7, 23 јануари 2014.

 1. 7DogWood7

  7DogWood7 Активен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  здраво девојки
  имам еден проблем поточно на мајка ми лицето се случува тоа но јас навистина се загризив па да прашам.
  Mајка ми има 42 години па последнава недела, две почна некако на лицето да и се појавуваат така многу ситни како дупчиња нешто и очити и се потечени ама едното око многу. Oна вика дека највероватно е до бубрезите ама не ја болат ич. исто мисли дека може да е алергија ништо не јадеше различно како порано само пред 5-6 дена салеп пиеше првпат па вика дека може да е и од тоа..
  утре сака да оди на лекар да види ама ке може ли некој што знае нешто да ми каже дали е сериозно? :sweat: