babylove кашички

Taaz

Дискусија во 'Лице' започната од laryla, 10 март 2012.

 1. laryla

  laryla Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  231
  Допаѓања:
  228
  Можеби некој од вас и знаат за странава,ова е виртуално шминкање.Значи ставаш слика од тебе во профил и се шминкаш,средуваш потполно и се е бесплатно.Топ е , мора да ја пробате.Можеш да си ги нарачаш производите по инетернет ако сакаш,се променуваш целосно себеси. Иначе линкот: http://www.taaz.com/
  Напрајте си акаунт,а потоа започнете да се правите. :D :)
   
  На RIRIFENTY му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RIRIFENTY

  RIRIFENTY Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  435
  Пол:
  Женски
  да мн е добра имам правено слики :)
  а дали знаете други такви страни :wasntme:
   
 3. bella.honey

  bella.honey Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  293
  И јас имам таму акаунт :rofl:
  Поарно да не си го кажам јузернејмот :tmi: :x :rofl:
  Иначе, интересно е стварно :) .
   
 4. kosmodiks

  kosmodiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  370
  Допаѓања:
  249
  Пол:
  Женски
  и јас си ги правам сликите таму :$
   
 5. whistle

  whistle Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2012
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  68
  Пол:
  Женски
  додека да го научам фотошоп и оваа страна е добра :D
   
 6. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  многу вештачки ми изгледа.. :/
   
 7. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.142
  Допаѓања:
  69.908
  Пол:
  Женски
  Ако ја поднаучиш убаво како се работи не е воопшто вештачки туку напротив изгледа природно,повежбај на неа ќе видиш дека е добра :lol:
  И јас ја користам по потреба :D