1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Taiva кoзметикa

Дискусија во 'Лице' започната од SunnyGirl2, 6 април 2017.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.409
  Допаѓања:
  5.853
  Здрaвo, не видoв вaквa темa пa зaтoa јa oтвoрaм oвaa.

  Се пoчестo ми излегувa реклaмa oд oвaa мaркa нa кoзметикa.

  Дaли сте кoристеле? Дaли се ефикaсни прoизвoдите? Кaкo им се движaт цените? FB_IMG_1491465112104.jpg
   
 2. Sonja4janevska

  Sonja4janevska Активен член

  Се зачлени на:
  13 април 2018
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Јас почнав да ја користам од пред извесно време, ми ја препорача една колешка. Реклама не сум видела, а производите се супер. Квалитетна козметика со пристапна цена. Кај козметички производ многу ми е важно да има ефект и да е квалитетен.
  New Skin за околу очи го користам и Cell 2 Cell repair серумот со ноќната крема.
  Мене ми одговараат и ми се допаѓаат производите.
   
  На SunnyGirl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kimii

  kimii Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Од таива ги користам оние за туширање преубави се, а од кремите пробав една од тестер. Не беше лоша, ама од мала количина не можам да кажам дали и колку е квалитетна.
   
 4. lalinda

  lalinda Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2018
  Пораки:
  315
  Допаѓања:
  90
  Има некој пробано производи за сува кожа од Таива, има некоја специјално за таква кожа?