1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Tajni

Дискусија во 'Канта' започната од cutegirliva, 5 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cutegirliva

  cutegirliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Vo ovaa tema mozete da gi napisete site tajni koi ne mozete da dodrzite do utre da i gi kazete na vasata najdobra drugarka/drugar :swear: :x :x Nekoi tajni sto ste se zakolnale deka nema da gi kazete no VE MOLAM PISUVAJTE SLOBODNO NEMA DA VI SE UNISTI PRIVATNOSTA SE STO E OVDE OSTANUVA OVDE KOJ NE E SPREMEN MOZE SLOBODNO DA NE PISUVA :D :) :( :o :tmi: :^) :swear:
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.332
  Tајната на клучот :D :D Tој крие поголеми тајни од нас :)
   
  На julie77 и cutegirliva им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.