1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Tally Weijl

Дискусија во 'Канта' започната од s.t.a.r.s.h.i.n.e, 20 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. s.t.a.r.s.h.i.n.e

  s.t.a.r.s.h.i.n.e Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  28
  Фирмава има бутик во сите мол, иако јас некои парчиња си купив од Солун. Купувате ли од тали, дали ви се допаѓаат моделите, квалитетот...?
  Ја ги обожавам модните парчиња од тали, и ми стојат за возраста
  претежно моделите се младешки
  Имам купено шорцеви, кошули, јакнички и аксесорис.
  Што мислите Вие?? :D
  ваква тема не најдов, ако има-канта
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.895
  Допаѓања:
  65.933
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.