1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

TALLY WEiJL

Дискусија во 'Мода и стил' започната од s.u.n.s.h.i.n.e, 1 мај 2011.

  1. crimson

    crimson Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 декември 2011
    Пораки:
    3.948
    Допаѓања:
    51.306
    Пол:
    Женски
    Tally Weijl ги имаат најубавите и најудобните фармерки <3
    Со години купувам само од таму фармерки и заљубена сум.
     
    На Saricko и t-sweet им се допаѓа ова.
  2. tiph24

    tiph24 Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2014
    Пораки:
    221
    Допаѓања:
    177
    пред 3-4 години не ја знаев,ама пак имав доста парчиња,татко ми ми носеше од странство.кога ја отворија во сити мол,и кога идевме фамилијарно на шопинг,јас нормално:барав да идеме во теранова..а тато ќе ме однесе во тејли и бирај си што сакаш..и така сега пола гардероба сигруно,а можеби и повеќе ми е од продавницава.ја обожавам сега :D
     
  3. Mjauu

    Mjauu Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 март 2010
    Пораки:
    135
    Допаѓања:
    78
    Шо се дешават со tally ?Мало продавниче 2 на 2,внатре ништо,по некое парталче,(во Солун на 2 спрата е и да не знајш шо да одбериш).И влегвам продавачкине по мене повелете,ова е на акција ова вака,шо ви требеше.Мислам во такви продавницине се дешават то,зато не пазарам во малски да ми идат по мене да ми светит продавачкана.Изглеа и ова ке завршит ко бланко..
     
  4. Saricko

    Saricko Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 септември 2013
    Пораки:
    330
    Допаѓања:
    1.137
    јас ја обожавам облеката на TALLY WEiJL кога бев во Австриа знаев со часови да останам внатре.. :lol: и си купив доста парчиња кои сеуште ги носам :inlove:
     
  5. RiRii

    RiRii Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 август 2011
    Пораки:
    211
    Допаѓања:
    45
    Пол:
    Женски
    Лелее љубовта моја ^_^
    Имам отидено во тели вејл само во сити мол што е. Од ланчиња до кратки блузи најдобрите фармерки...дефинитивно се е по мој вкус.
     
  6. Annabel Lee

    Annabel Lee Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 ноември 2014
    Пораки:
    64
    Допаѓања:
    124
    Пол:
    Женски
    Цена на чизмичкиве да не знае некој? :)
    [​IMG]