1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Teма без наслов

Дискусија во 'Канта' започната од yeah, 31 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  64
  Здр феминистки! Оваа тема ја креирав за да си кажеме секакви случки и тажни :( ,среќни :) ,смешни :D дури и некоји кои ќе не расплачат ;( ,што ви се случило во текот на денот :talk: , на некого ако треба да му се даде совет за било што :!: што би правеле ако нешто ви се случи 8) итн.Прво мислев да и дадам име Се во едно ама мислев дека поубаво ќе биде тема без наслов.
  Ако е дупла нека оди во канта. :)
   
  На bag му/ѝ се допаѓа ова.
 2. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.029
  Феминки не феминистки :D ...инаку имаш оваква тема,се вика Сакам да кажам и таму можеш да пишуваш за работиве кои си ги набројала...поздрав :hai:
   
 3. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  64
  да знам ама не би рекла дека е баш исто а инаку извини за феминистки
   
  На bag му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Колку теми имаш веќе отворено за џабе?
  Има многу теми:СДК,СП... :!:
   
 5. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  64
  :wasntme: Па тогаш нека оди во канта иако мислам дека не е исто
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.