1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Teјлор Свифт (Taylor Swift)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Ivu4, 20 јули 2011.

 1. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Можеби има вакво прашање... ако има клуч :$
  Епа вака што мислете за Taylor Swift убавка ли ви е и која ви е најубава песна од неа....
  Мене ми е многу убавка и има многу убавки песни многу ми е мила и добра...
  Кога би одвоила еве неколку песни:You belong with me,White horse,Love Story...Уште многу други :)
  http://www.google.com/imgres?imgurl=htt ... 80&bih=625 Малку е долго ама... :$
   
 2. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.401
  Допаѓања:
  3.931
  Пол:
  Женски
  Taylor Swift

  темата во групи и изведувачи :)

  жеснава ми е ок,значи не сум некој нејзин гоолем фан,и не и знам многу песни,инаку убаво ми пее,онака нежно изгледа,убаво се облекува и тоа е немам некој коментар за ова.
  само оваа и ја знам напамет :D
  http://www.youtube.com/watch?v=D1Xr-JFLxik
   
 3. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Taylor Swift

  Ајјј НЕ!
  И за оваа ли бе има тема? Кај неа само косата и’ е убава, онака многу вештачки делува.
  Освен You belong with me никоја друга не и’ знам песна.


  Чекајте малку :!: за Мјуз сеуште нема тема? :^)
   
 4. selly.gomez

  selly.gomez Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  42
  Ептен си ја обожавам Тејлорче :) а и мноогу убави песни ми има
  неам појче шо да кажам :)
   
  На taylor.swift му/ѝ се допаѓа ова.
 5. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  16.150
  Taylor Swift ми е многу слатка и убава девојка ,мислам дека е омилена повеќе меѓу тинејџерите , не ја слушам многу често ,имам од неа една омилена песна и тоа LOve Story
  http://www.youtube.com/watch?v=8xg3vE8Ie_E
   
 6. cool-girl

  cool-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  160
 7. lovemebaby

  lovemebaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  174
  ме нервира нејзината фаца многу мe иритира.Ми личи како намќореста и вештачка.Не дека не и знам песни,ама што и знам само неколку се и не сум и некој фан wow да праам по неа.Омилена ми е Back to December
   
 8. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.571
  Допаѓања:
  80.646
  Пол:
  Женски
  Мене ми е тотално антипатична и ми делува како девојченце од Златно Славејче - извинете ме, ама кога се работи за вакви таленти едноставно не можам да се воздржам. :^)
   
 9. taylor.swift

  taylor.swift Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  10
  Мнооооооооогу си ја сакам и и ги обожавам сииииите песни :inlove: :inlove: :inlove: :D :)
   
  На supergirl22 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Мене ми е симпатична девојкава, сум слушнала неколлу нејзини песни, и можам да кажам дека не се ништо посебно. Сепак, оваа ќе ја издвојам:

  http://www.youtube.com/watch?v=8xg3vE8Ie_E
   
 11. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Who the fuck is Taylor Swift? :^)
  Не, сериозно овај, јас единствена ли сум што не пратам ниедна песна од Бибер,Свифт (за која дознав дека постои од темава), Гомез, Сајрус? :^)
   
  На Blanca и ludoto19 им се допаѓа ова.
 12. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464

  Зарем ? ! :o кој би помслил :wasntme: ме зачуди .

  Он топик -Просек ми е што знам ко за детенце ок , значи ништо вау ....
  Ова песна ми се допаѓа ...


  http://www.youtube.com/watch?v=D1Xr-JFL ... ure=relmfu
   
 13. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.894
  Aнтипатична ми е и не знам ниту една нејзина песна :swear:
   
 14. KrystalTears

  KrystalTears Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  29
  Убава е и убаво пее. Немам омилени песни, но скоро сите и се убави. :)

  http://www.youtube.com/watch?v=iEwkG0U0Qmo

  Една од поубавите песни што ми се свиѓа.
   
 15. BeYourself

  BeYourself Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.485
  Допаѓања:
  2.948
  Мене ми е омилена. Добро де, пред 3-4 месеци повеќе ја сакав, ама ако...

  И да, сите нејзини песни си ги пишува таа самата.
  Имала напишано книга над 300 страни, ама никогаш не ја објавила, ниту ќе ја објави.
  За вас незнам, ама мене ми е супер.
  http://www.youtube.com/watch?v=VuNIsY6JdUw
  http://www.youtube.com/watch?v=D1Xr-JFLxik (зборовите во песната се... :x )
  http://www.youtube.com/watch?v=jjar7np_wuE
  И да, не ме интересира дали некој ја сака, обожава, мрази или било што... Јас и понатаму ќе си ја слушам и точка. :D :D
   
 16. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  Фали уште тема за Мајли и Деми Ловато и се ќе биде туто комплето |( .
   
 17. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.161
  Допаѓања:
  14.171
  Пол:
  Женски
  Сега го пишав на гугл, нејзиното име, побарав слики. И прв пат ја гледам. :^) А не па песна да и знам. х)
   
 18. innablood

  innablood Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  1.324
 19. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Женски
 20. ivimis

  ivimis Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  523
  Па симпатична е Тејлор :D Oмилени песни ми се : taylor swift white horse i taylor swift you belong with me