Teatar

Дискусија во 'Канта' започната од Tuturutka, 18 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tuturutka

  Tuturutka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Дали некој гледал некоја од претставите во Театар007?

  Едит:
  Мислењето е променето од страна на модератор.
  [mod-kirilica:2pk94vrd][/mod-kirilica:2pk94vrd]
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  18.385
  Допаѓања:
  156.126
  Пол:
  Женски
  Можеше тука да прашаш, нема потреба да отвориш нова тема.
   
 3. Tuturutka

  Tuturutka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  ne ja vidov :)
  [mod-kirilica:3s4ckqs8][/mod-kirilica:3s4ckqs8]
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.