Teenage веб страни? :)

Дискусија во 'Канта' започната од BlackSwan070, 11 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlackSwan070

  BlackSwan070 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  3
  Ee женски дај кажете вака некој интересни веб страни за тинејџери пр. како шоо е weheartit.com..?
   
 2. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.546
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.