1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Temata e kako internetot vliae vrz komunikacijata na lugeto

Дискусија во 'Канта' започната од Caci95, 18 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Caci95

  Caci95 Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Pisete itno e,blagodaram odnapred :)
   
 2. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.868
  Допаѓања:
  133.377
  Пол:
  Женски
  ти да не си на полагање по македонски? ;)
   
  На realGirl, Valerin, Аliсe и 5 други им се допаѓа ова.
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.068
  Пол:
  Женски
  Vliae?! Oh..draga ti nema pomosh...zalam premnogu sme nepismeni za tebe
   
  На PiaMia, Аliсe, LittlePinky и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  764
  Допаѓања:
  5.370
  Пол:
  Женски
  застрашувачки:sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat:
   
 5. Caci95

  Caci95 Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Ne ne,sum ako znaete pisete,ako ne nema potreba od glupavi komentari ;)))
   
 6. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  Pojma nemam
   
  На Аliсe му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  764
  Допаѓања:
  5.370
  Пол:
  Женски
  Кај ти текна во 2 по полноќ жити се?Не се лути ама смешно ми е
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 8. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.366
  Допаѓања:
  2.472
  Пол:
  Женски
  Работата е во тоа што сите збориме колку е лошо влијанието и колку ни ја загрозува комуникацијата и сл. а сепак си продолжуваме со тоа темпо. Очигледно како и за секоја друга тема: збориме повеќе отколку што применуваме во реалноста :)
   
 9. Caci95

  Caci95 Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Fala,bar mi dade idea sea kako da pocnam ;)
   
  На srcence1607 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. GirlRose

  GirlRose Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  5.040
  Допаѓања:
  26.616
  Одговорот е: Многу лошо,сестро.Дури и кога се зачленуваш на форум,а не ги знаеш правилата па правиш дупликати.ЛОШО ВЛИ(Ј)АЕ!
   
  Последна измена: 18 август 2015
  На kajl му/ѝ се допаѓа ова.
 11. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.541
  Пол:
  Женски
  Многу теми некако наеднаш се појавија или мене така ми се чини?
   
  На Kukla994, buba4e89 и LUCERKA им се допаѓа ова.
 12. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.389
  Пол:
  Женски
  Баш на правилно место употреби запирка (facepalm) После првото НЕ (во реченицата) треба да ставиш запирка.....Не, не сум...
  Ама изгледа си :?: А ако не си на полагање тогаш оди сама пријави се.
  Прво мислев дека имам дамка на мониторот, и не сакав да поверувам дека тука си ставила запирка...нооо сепак запирка било....
   
  На Аliсe, LittlePinky, Kukla994 и 5 други им се допаѓа ова.
 13. marijaaxl

  marijaaxl Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2015
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  741
  Adolf-Hitler_Facist-Ruler_HD_768x432-16x9.jpg
   
  На Lella, CharmedGirl и LittlePinky им се допаѓа ова.
 14. kajl

  kajl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2015
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  216
  Пол:
  Женски
  Смени ја бре темата на кирилица,изгледа одбивно вака.:tmi:
   
 15. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.941
  Ete ova se slucuva koga sekoj nov clen ima pravo da otvara nova tema.......Ok barem kantata se polnit :)
  Inaku da, temata...
  Pa loso vlijae internetot kaj nekoi luge, ne e za sekoj internet :?: ;)
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Reachel

  Reachel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2014
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Ајде се разбравме некако околу темава, ама сеуште не можам да разберам што е толку итно?

  Оh, stupid me.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 17. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки
  Utre polaga matura
   
  На cresa-jagoda, srcence1607 и Arthur им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.