THE 1975

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од the1975, 14 јануари 2014.

 1. the1975

  the1975 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  12
 2. the1975

  the1975 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  12
  daj be kazete nesto :(
   
 3. the1975

  the1975 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  12
 4. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  601
  Да бидам искрена мене ми се допаѓаат песниве..Ме расположи оваа Girls :rofl:
  Дечкиве и јаки фризови имат..Се ќе ги Follownam на твитер
  Убаво шо си ја отворила темава ;)
   
 5. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.017
  Допаѓања:
  41.661
  Пол:
  Женски