The Cape (2011)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Tina12, 6 август 2014.

 1. Tina12

  Tina12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  8
  Се надевам не е дупла тема.
  Барав некоја интересна серија да гледам, и ја најдов оваа. Ми се чини како доста интересна, ако некој ја гледал, се надевам на оценка...Умирам од досада а мислам дека е ова, тоа што го барам :lol:


  https://www.youtube.com/watch?v=PajqY0VgYiU

  Од трејлеров прилично ми се допадна, па ќе видиме за натаму. :) ;)
   
 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  400
  Го изгледа? Добар е? Изгледа интересно според трејлерот