1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

The Day After Tomorrow

Дискусија во 'Филмови' започната од cavalli, 15 март 2019.

 1. cavalli

  cavalli Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  636
  Допаѓања:
  1.558
  Пол:
  Женски
  Прекрасен филм, темата на филмот е како може природата со еден потег да стави крај на светот.
  Мене многу ми се допадна.
  За оние кои не го гледале, го препорачувам.
  Оценка 10/10.
  [​IMG]
   
  На Abeja, RainbowButterfly, gjoker4e и 3 други им се допаѓа ова.
 2. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.503
  Допаѓања:
  10.353
  Пол:
  Машки
 3. Emma2

  Emma2 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2018
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  5.765
  Пол:
  Женски
  де бе стар е филмов...
   
 4. truffles

  truffles Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2017
  Пораки:
  291
  Допаѓања:
  416
  Пол:
  Женски
  Ako de, ete jas togas ne go gledav, sega me potseti da go gledam.
   
  На WildMk, ane.bella и cavalli им се допаѓа ова.
 5. candy.cane

  candy.cane Популарен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2017
  Пораки:
  1.683
  Допаѓања:
  8.981
  Пол:
  Женски
  Овој ми е омилен филм со ваква тематика. Бев мала кога го гледав, ама откако го гледав првиот пат, го даваа уште неколку пати на ТВ и секогаш го чекав да го гледам пак и пак..
   
  На buba4e89 и cavalli им се допаѓа ова.
 6. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  5.252
  Допаѓања:
  48.349
  Пол:
  Женски
  Многу ми се допаѓа филмот и го имам гледано неколку пати.
   
  На LollySky, buba4e89 и cavalli им се допаѓа ова.
 7. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.152
  Допаѓања:
  13.807
  Пол:
  Женски
  А зошто посебна тема за филмов? НЕка оди во последно гледани филмови...или не што слично...не знам, безпотребно трупање на теми
   
  На smile:) му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  10.799
  Допаѓања:
  119.844
  за да си каже кој го гледал кој не
  не ј асвакам поентата жими се (facepalm)(facepalm)(facepalm)
   
  На kikin му/ѝ се допаѓа ова.
 9. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.866
  Допаѓања:
  52.776
  Пол:
  Машки
  Па да беше некој нов филм ај,ама овој од пред Христа...:worried:
   
  На smile:) и kikin им се допаѓа ова.
 10. corto.maltese

  corto.maltese Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.028
  Пол:
  Машки
  Што е страшно ако фимот е постар? Филмот е баш ОК за својот жанр и во ред е ако и се допаднал и и оставил впечаток на девојката. Не треба никој да коментира во темите или да отвори тема за Војна на ѕвездите, Господар на прстените, филмовите на Чаплин, на Хичкок, на Клинт Иствуд... зашто се стари?
   
  На Abeja и Miss666 им се допаѓа ова.
 11. moon1

  moon1 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  641
  Допаѓања:
  2.615
  Пол:
  Женски
  Добар филм. Мажот ми беше импресиониран, на сите им го препорачуваше.
   
 12. smile:)

  smile:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2019
  Пораки:
  802
  Допаѓања:
  2.644
  Пол:
  Женски
  Убав филм ама се сложувам со @John Snow стварно е стар филмот.
   
 13. homer simson

  homer simson Активен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2019
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  193
  Пол:
  Машки
  filmot me voodusevi cista 10
   
 14. игор.мк

  игор.мк Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2021
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Машки