1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

The exorcist (2016)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од ludoto19, 13 ноември 2016.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.450
  [​IMG]
  Нова серија, тазе искочена со неколку епизодички, случајно ја најдов вчера и сите си ги изгледав во еден ден ! Ептен заразна. Се работи за двајца попови кои се обидуваат да му помогнат на едно семејство чија што ќерка е опседната, но работите се сосема подлабоки.МЕНЕ МНОГУ МЕ ПРИВЛЕЧЕ.дали некој друг ја гледа и како му се допаѓа??