1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

The Fray

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Roxanne, 22 април 2012.

 1. Roxanne

  Roxanne Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  120
  The Fray е една од моите омилени групи. Забележав дека неам тема за нив па решив да направам една.
  Имам многу омилени песни од нив. Еве некои од нив

  http://www.youtube.com/watch?v=cjVQ36NhbMk

  http://www.youtube.com/watch?v=Aihu16Ry ... ure=relmfu

  http://www.youtube.com/watch?v=jFg_8u87 ... ure=relmfu

  http://www.youtube.com/watch?v=jJOHNS6ftG4

  http://www.youtube.com/watch?v=zgKslXz3 ... re=related
   
  На Ann.94 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.822
  Браво за темава :clap:
  Пред некое време приметив дека нема ваква тема и сакав да отворам ама сум заборавила :lol: Еден од омилените бендови. Освен овие песни што си ги поставила плус би додала уште една од омилените:
  http://www.youtube.com/watch?v=hp0_2fjPlbM