1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

The Hobbit (2012-2014)

Дискусија во 'Филмови' започната од LitttleRNBPrincess, 23 јуни 2018.

 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  795
  Допаѓања:
  950
  Пол:
  Женски
  Најдобар филм, фан сум и исто на Господар на Прстените. Значи милион пати ќе ги гледам и никогаш нема да ми бидат досадни. Едвај чекам и серијата Господар на прстените да искочи, ќе биде предобра.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. homer simson

  homer simson Активен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2019
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  193
  Пол:
  Машки