1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

The Night Agent (2023)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Dream-Girl, 2 април 2023.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.298
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  https://m.imdb.com/title/tt13918776/

  The night agent, кратка серија на Нетфликс со 10 епизоди и 1 сезона, а одлучено е да се снима и 2 сезона.
  Денес ја почнав серијава, па да видам дали има и други што ја гледате или веќе сте ја изгледале, кои ви се впечатоците?
  Мене почетоков ми се допадна, но не избрзувам со заклучоци додека не ги изгледам сите епизоди. :D
   
  На staycalm, Snowflake99, Elissa и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Radler

  Radler Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2022
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.629
  Ми се допаѓа описот на imbd. Ја има ли негде за гледање за нас што немаме Нетфликс? :rofl:
   
  На Snowflake99, Elissa и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.298
  Пол:
  Женски
  Еве линк :)
   
  На Snowflake99, tanjaaa и Radler им се допаѓа ова.
 4. Lianna Anna

  Lianna Anna Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2017
  Пораки:
  2.479
  Допаѓања:
  19.627
  Пол:
  Женски
  Еееј, баш вчера ја завршив серијава и сум позитивно изненадена. Испадна над моите очекувања, а не сакав да и дадам шанса. Кратка е и многу брзо некако се гледа, за 2 дена ја решив.
   
  На staycalm, Snowflake99, kanella и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Radler

  Radler Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2022
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.629
  6 епизоди изгледав веќе, многу брзо се гледа, до вечер и јас ќе ја изгледам.
  Некако не сум бил никогаш обожавател на серии на Нетфликс, од HBO ми биле подобри, изненадувачки оваа е многу добра.
   
  На Snowflake99 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Noranora

  Noranora Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2021
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  4.058
  Пол:
  Женски
  Јас едвај изгледав 1 епизода.
  Глумецов катастрофа.
   
 7. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  3.284
  Допаѓања:
  22.556
  Пол:
  Женски
  Серијата малку лимонада ама топ ми беше. Глумецот :inlove:
  Добра серија кој сака малку да се релаксира може да се гледа во два дена.
   
  На Snowflake99, Radler и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 8. A94

  A94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2020
  Пораки:
  570
  Допаѓања:
  1.559
  Пол:
  Женски
  За нетфликс серија излезе одлична. И дадов шанса и не се покајав. Препорачувам :)
   
  На Radler, Snowflake99, Elissa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. kanella

  kanella Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2015
  Пораки:
  1.278
  Допаѓања:
  10.192
  Пол:
  Женски
  И мене ми се допадна серијава. На почеток многу ми беа смешни со глумата, особено овој дечково Питер, но како се развиваа настаните, така и тој се соживуваше со ликот.
  Читав ќе има продолжение, па да видиме што ќе ни припремат во втората сезона.
   
  На Radler, Dream-Girl, Snowflake99 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Snowflake99

  Snowflake99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2022
  Пораки:
  1.447
  Допаѓања:
  5.719
  Пол:
  Женски
  Маж ми ја фалеше серијава, рекорди на гледаност рушела, гледам и тука ја зборите. Готово, убедена сум да ја гледам и јас. :D
   
  На Dream-Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Ambitious

  Ambitious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2015
  Пораки:
  1.054
  Допаѓања:
  11.369
  Пол:
  Женски
  Мене не ме воодушеви нешто посебно. Верувам ќе ја гледам и другата сезона, ама чисто онака, зошто сакам да го завршам тоа што сум го започнала.
  Инаку ја изгледав за два дена, не дека беше досадна, ама за мој вкус само солидно.
  Од мене има 8/10, ајде да не бидам многу строга. :D
   
  На Dream-Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 12. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  15.333
  Допаѓања:
  119.575
  Пол:
  Женски
  Глумата е од лоша до просечна. :D
  Инаку, дејството е ок. Држи внимание.
   
 13. Monofonik

  Monofonik Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2022
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  1.184
  Пол:
  Машки
  Хиперпродукција секогаш води кон тоа. Повеќето серии што ги вадат се тежок просек. Само штанцаат серии за пари да се вртат.
   
 14. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.298
  Пол:
  Женски
  Јас ја изгледав и ми се допадна, кога ќе излезе и следната сезона ќе продолжам да ја гледам. Добра серија е, навистина многу брзо се гледа.
   
  На MG3, allaround, ЕмајотаП и 2 други им се допаѓа ова.
 15. staycalm

  staycalm Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  4.328
  Допаѓања:
  23.454
  Пол:
  Машки
  Ми се допадна :) Не е многу "длабока", ама интересна е. Исто и јас се согласувам дека многу брзо се гледа, баш вчера и ја предложив на другарка и го кажав истото :D
   
  На MG3 и Dream-Girl им се допаѓа ова.
 16. MG3

  MG3 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2016
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  2.696
  Пол:
  Женски
  Јас многу брзо ја изгледав. Баш ми беше интересна, не можев да ја оставам. 8) :)
   
  На Dream-Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Amore.Mio

  Amore.Mio Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2021
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  625
  Баш ми се допадна серијата, се поинтересна станува како ја гледаш. За 3 дена ја изгледавме со сопругот. Препорачувам
   
  На Dream-Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 18. marsilia

  marsilia Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2023
  Пораки:
  504
  Допаѓања:
  2.419
  Пол:
  Женски
  Во 3 дена ја изгледав серијава. Не очекував многу, ама некако ми беше интересна за гледање. 8/10
   
 19. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  15.333
  Допаѓања:
  119.575
  Пол:
  Женски
  Ја завршив.
  Нема потреба од втора сезона.