1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

The Sims 3

Дискусија во 'Канта' започната од GossupGirlxoxo, 25 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. GossupGirlxoxo

  GossupGirlxoxo Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2014
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  32
  Девојки, ја имав симс 3 ми ја симна другар ама ја избришав по грешка :lol: :sweat:
  Сега пробувам на секој можен начин и не можам да ја спуштам може ли помош линкче screenshot нешто плсс
  Фала однапред :inlove: :inlove: :inlove: :* :* :*
   
 2. butterfly65

  butterfly65 Нов член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2014
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  17
  дупла тема! :!: :!:
   
 3. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.573
  Допаѓања:
  9.323
  Пол:
  Женски
 4. GossupGirlxoxo

  GossupGirlxoxo Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2014
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  32
  знам дека има тема симс ама неможев да најдам убаво во сите 300 и нешто страни затоа направив нова ..
   
 5. GossupGirlxoxo

  GossupGirlxoxo Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2014
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  32
 6. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.573
  Допаѓања:
  9.323
  Пол:
  Женски
  Како бе мене ми го отвара... bdw во темата за симс има како да ја симнеш играта побарј на последната страница :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.