1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

The Summer Set

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од cute-32, 18 март 2014.

 1. cute-32

  cute-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  346

  Прикачени фајлови:

 2. CutieWithABeauty

  CutieWithABeauty Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  1.249
  Пол:
  Женски
  Прв пат ја гледам и слушам групава ии реално ми се допаѓа..Убави се и убаво пејат особено тој што пее на песната Boomerang (Brian Dales ли се вика??) :inlove:
  Уба му е песнава
  https://www.youtube.com/watch?v=3P07t59qCC4