1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

The Vampire Diaries VS The Originals

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од LitttleRNBPrincess, 8 ноември 2018.

?

Која е подобра?

Анкетата е затворена на 15 ноември 2018.
 1. The Vampire Diaries

  2 глас(а)
  100,0%
 2. The Originals

  0 глас(а)
  0,0%
 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  791
  Допаѓања:
  924
  Пол:
  Женски
  593162e70fb1d.png

  Нова споредба!
  Која е подобра и зошто? Мене најомилена The Vampire Diares, актерите можеби не се победници на Оскар наградите, но тие ги прават своите ликови реални, а и може да се види нивната хемија заедно на екранот. Јас секогаш ќе го обожавам ова шоу.
  А на вас? :D
   
 2. Emma2

  Emma2 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2018
  Пораки:
  2.313
  Допаѓања:
  5.759
  Пол:
  Женски
  мене не ми се гледани Дневниците, јас си ги обожавам THE ORIGINALS,...штета што завршија