1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

The vow (2012)

Дискусија во 'Канта' започната од vlubena, 5 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vlubena

  vlubena Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  625
  Се работи за млад брачен пар Пејџ и Лео, тие имаат сообраќајна несреќа, со што Пејџ е потешко повредена и е во кома, кога ќе се разбуди 5 години наназад од меморијата и се избришени со што таа не се сеќава на Лео и на ништо поврзано со него. Лео тоа тешко го прифаќа и прави се за неговата сопруга повторно да се заљуби во него.
  Прекрасен филм, кој ќе ве разнежни а во исто време и ќе ве расплачи, со што ќе сватите дека оние кои се судени да бидат заедно и покрај сите препреки што ќе му ги стави живото тие повторно ќе се пронајдат.

  Доколку сте го гледале, можете да ги напишете своите импресии, мислења, негативни или пак позитивни погледи.

  А доколку сакате да го гледате еве ви линк од филмот со српски превод http://www.kinomanija.net/the-vow-2012- ... 6d4c5.html
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.954
  Допаѓања:
  54.950
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.