babylove овошни кашички

Theresa Caputo (Long Island Medium) - Медиум

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од innamylove, 4 декември 2012.

 1. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  224
  Тереза е една од оние медиуми кои ме направија да верувам во тоа дека некој навистина може да зборува со мртвите.Незнам дали некој од вас ја има гледано оваа емисија па зато еве неколку линкови од youtube.
  [​IMG]

  http://www.youtube.com/watch?v=6d-9mGN4lu8
  http://www.youtube.com/watch?v=ukGd3fj3RB0