1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Thomas Sabo - накит

Дискусија во 'Мода и стил' започната од karenin, 15 ноември 2010.

 1. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.170
  Дали имате некои парченца накит од оваа прекрасна марка? Јас сеуште не ама имам во план. Собирам пари дека реално се малку поскапи. :) :) :)
  Еве неколку часовници:
   

  Прикачени фајлови:

 2. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.170
  Ептен ми се уникатни :inlove:.
   

  Прикачени фајлови:

 3. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.170
  Обетки
   

  Прикачени фајлови:

  • CR557-051-14_C.jpg
   CR557-051-14_C.jpg
   Големина на фајлот:
   18,3 KB
   Прегледи:
   770
  • H1683-051-14_C.jpg
   H1683-051-14_C.jpg
   Големина на фајлот:
   21,2 KB
   Прегледи:
   772
  • H1700-051-6.jpg
   H1700-051-6.jpg
   Големина на фајлот:
   30,6 KB
   Прегледи:
   773
  • H1702-009-1.jpg
   H1702-009-1.jpg
   Големина на фајлот:
   22,8 KB
   Прегледи:
   771
  • H1720-025-10_C.jpg
   H1720-025-10_C.jpg
   Големина на фајлот:
   36,4 KB
   Прегледи:
   770
  На sonce777 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.170
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На Rock-a-Fella и sonce777 им се допаѓа ова.
 5. Domino

  Domino Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  1.037
  Некои ми се премногу светкави па не ми се допаѓаат. А инаку викаш дека се поскапички, епа како им се движат цените?
   
 6. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.299
  Уфффф имам неостварена желба. Обетки-крилја од колекцијата на Томас Сабо.
  Се сеќавам пред неколку години бев многу манијакално настроена кон излогот на продавницата на Рекорд хахаха. Секое поминување низ Центар се лепев на излогот и буљав и буљав и буљав.......хахаха
  Сеуште се сеќавам на ланчето со забранетото јаболко и привезокот во форма на вилинско коњче.
  Кога ќе се вработам обавезно ќе имам нешто од колекцијата на Томас Сабо во мојата кутија за накит (претпоставувам обетки-крилја).
  Некако, ми претставуваат независност и слобода, плус моќно ми изгледаат :inlove:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Rock-a-Fella му/ѝ се допаѓа ова.
 7. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.072
  Допаѓања:
  56.298
  Пол:
  Женски
  Часовниците се преубави, баш какви што ми се допаѓаат. Класични со модерн твист.
  Колку им се движат цените? Имам во план да си се почастам нешто луксузно од првата заштеда, и баш планирав да купам часовник Phillip Zepter, ама овие ме освоија.
   
 8. Miss.Waldorf

  Miss.Waldorf Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  16
  ммм Убав накит =)
   
 9. vivaldi

  vivaldi Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Преубави се саатите. Во јули бев во Палма де Мајорка и таму имаше продавница на Тхомас Сабо. Штета што не беше отворена. Само од излогот го гледав прекрасниот накит и буквално лиги ми течеа. Тука во Скопје има една ама во неа ги нема саатите.


  Еве им го сајтот - http://www.thomassabo.com/EN-en/watches/

  Уживајте!

  А исто од Шпанија си купив сличен саат како овој на Тхомас Сабо - ама од еден Ниггер. И слободно можам да кажам дека е успешна копија. Да живеат Нигерите :rock:!

  http://shop.thomassabo.com/EN-en/watche ... 91-206-202
   
 10. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  ...Прекрасен накит! :)
   
 11. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.358
  Допаѓања:
  9.240
  Пол:
  Женски
 12. Agatha

  Agatha Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.147
  Кај ги има овие во Скопје? Ме подлажавте сега со темава