1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Tinex Home

Дискусија во 'Дом' започната од carver91, 30 март 2017.

 1. carver91

  carver91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  193
  Пол:
  Женски
  Makedonski odgovor na Zara home...D

  Da li je neko posetio prodavnicu u TC Zebra?

  Hvala
   
 2. MIA-SK

  MIA-SK Популарен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  908
  Допаѓања:
  561
  Пол:
  Женски
  Јас бев, се разочарав. Премногу е мал просторот, ептен е мало дуќанчето, има малце роба, повеќе украсни работи има, мене ништо не ми се допадна, ништо не си купив.