1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Top Shop производи

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од nate-natali, 19 јуни 2011.

  1. kikkki

    kikkki Популарен член

    Се зачлени на:
    31 март 2012
    Пораки:
    2.743
    Допаѓања:
    4.842
    Никој?
     
  2. Lella

    Lella a blasphemous bitch Член на тимот

    Се зачлени на:
    2 јануари 2013
    Пораки:
    5.287
    Допаѓања:
    28.785
    Пол:
    Женски
    Татко ми го купи тој масажерот синиот му го заборавив името, али не е нешто посебно.
     
  3. mona22

    mona22 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2010
    Пораки:
    682
    Допаѓања:
    1.858
    јас ја имам перницата од дормео онаа со 3 слоја добра е сега не ме боли ни врат ни ништо
     
  4. x-MajaEsposito-x

    x-MajaEsposito-x Популарен член

    Се зачлени на:
    8 март 2013
    Пораки:
    1.731
    Допаѓања:
    3.498
    Пол:
    Женски
  5. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    Jас кога нарачав на времето масажер, таа ми вика а дали би сакале и сет за маникир за 600 денари? :^)
    Bикам не,фала :)
    и кога ми стигна пратката, ми го туриле така гратис, ај бре, само пари гледаат на ископаат.
    A плус тие вондербра нивни, по кинескиве онлајн продавници се по неколку долари ;)
     
  6. leo-n-tina

    leo-n-tina Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2010
    Пораки:
    449
    Допаѓања:
    386
    Некако почнав да се премислувам дали да купам правосмукалка или Шарк од топ шоп за чистење на пареа.
    Некако дома се паркет ,плочки ми е само два мали теписи и една стаза ,а ова прашина што се собира на паркет и на плочки викаат убаво се чистело со Шаркот ,па има некој искуство како се покажал, дали да си го купам ,а да си терам со старава правосмукалка.
    Значи мислам само за делот на пареа ,не таа гломазната вертикална правосмукалка.
     
  7. lilili

    lilili Активен член

    Се зачлени на:
    21 октомври 2012
    Пораки:
    25
    Допаѓања:
    6
    Како сте задоволни од Pest Reject – Апарат против инсекти ?? :)
     
    На bumblebee511 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. tweety-tweety

    tweety-tweety Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2013
    Пораки:
    574
    Допаѓања:
    434
    Пол:
    Женски
    Ние дома имеме купено:2 перници од дормео,душек,појас за колено др.левин,косподиск,соковник.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: А и планираме тоа цревото,дали некој го купил?
     
  9. l0vE...-love

    l0vE...-love Популарен член

    Се зачлени на:
    8 ноември 2012
    Пораки:
    575
    Допаѓања:
    144
    Пол:
    Женски
    ние имаме купено од оние кесите за пакување,ножеви,таванка за печење :)
     
  10. skenco

    skenco Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2013
    Пораки:
    311
    Допаѓања:
    49
    пред 15 години кога се појави космодиск,го земавме за баба ми и навистина вреди за парите и сега е функционален,а пред околу 2 месеца мајка ми почна ги користи магнетните појаси на др.левин и катастрофа буквално за ништо не вредат а згора на се на нив пишува made in cina,па што барал др,левин од америка во кина да оди да ги произведува нели top shop производите се оргинал или пак било тоа некогаш??? :call: само вие нарачајте производот ке биде доставен во вашите домови и веднаш ке се разочарате,друг пат кога ке има реклама веднаш ке ја промените програмата :@
     
  11. kikkki

    kikkki Популарен член

    Се зачлени на:
    31 март 2012
    Пораки:
    2.743
    Допаѓања:
    4.842
    Јас пак сакав да ги нарачам.
    Ме болат зглобовите многу на нозете,па мислев да ги порачам зошто не се трпи веќе болката.
    Ама сега се разочарав,има ли уште некој магнетни појаси?
    Патем,сакам да прашам дали некој го има Beach Set 3,шатор за на плажа со простирки?
    Ме инетересира шаторот,добар ли е,цврст,штити ли од сонце онака како што пишува?
     
  12. Nati.P

    Nati.P Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2011
    Пораки:
    2.013
    Допаѓања:
    855
    Дали имате некое искуство со патиките и балетанките? Сакав да ги нарачам балетанките, привлечни ми се видоа вака на око :)
     
  13. Dream-Girl

    Dream-Girl ☀️

    Се зачлени на:
    24 јуни 2013
    Пораки:
    20.123
    Допаѓања:
    195.281
    Пол:
    Женски
    Јас имам купено орбитрек ама не го користам прашина ми фаќа ама воглавно задоволна сум од него :)
     
  14. iloveyou29

    iloveyou29 Queen of beauty

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    5.732
    Допаѓања:
    32.001
    Пол:
    Женски
    Јас дома имам Total gym 1000, можеби веке 10 години и сум задоволна многу од справава бидејки има многу вежби кои може да се прават за секој дел од телото. Плус ја имам многу време и издржлива е . Препорачувам :)
     
  15. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    580
    Јас пред некое време земав дормео рињу, со перничка оди заедно и сум како нова. Немам повеќе несоници, легнувам и се комирам. За душеците ми рекоа им мувлосувале многу, па не знам за во иднина дали пак рињу или душек, за брачен кревет зборам.
     
  16. Emotional123

    Emotional123 Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 јули 2011
    Пораки:
    8.461
    Допаѓања:
    39.664
    Пол:
    Женски
    Девојки да ве прашам, сакам да си купам овие денови Walkmaxx патики такви како на сликата. Арно ама пишува дека топлат, на топ шоп страната се во категоријата зимски обувки . Е сеа резил ли е да ги носам уште од сега, а ни летово не завршило календарски? :$
     

    Прикачени фајлови:

  17. Nati.P

    Nati.P Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2011
    Пораки:
    2.013
    Допаѓања:
    855
    Зошто резил? Обични патики, според мене :) така да ич не се секирај што се ставени во категорија зимски обувки.
     
    На Emotional123 му/ѝ се допаѓа ова.
  18. LittlePinky

    LittlePinky Популарен член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2013
    Пораки:
    1.420
    Допаѓања:
    4.392
    Пол:
    Женски
    Катастрофа,џабе фрлени пари, дома имаме 2 еден на спратот кај баба ми и еден кај нас(и тоа во мојата соба) и не делува пак ми се збираат муви низ соба скакулци и што уште не,незнам како се прелажавме :x :fubar: + на секои 5 секунди титка
     
  19. bim00

    bim00 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 февруари 2011
    Пораки:
    148
    Допаѓања:
    93
    Дали на некој му се има расипано производ од топ шоп и дали ги поправаат производите или даваат нови? Дали некој има такво искуство?
     
  20. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    22.953
    Допаѓања:
    198.627
    Пол:
    Женски
    За Дормео знам, дека ако мувлоса душекот и го рекламираш, го заменуваат со нов. Тоа едно време им беше правило, сите кои ги знаев, а имаа таков душек нарачано, мувлосуваше после некое време. Им го заменуваа со нов, наводно, таа серија не била добра. Оттогаш никој не се пожалил. За да не мувлосува, важно е да се стави на латофлекс штички, а не на шперплоча како подлога.