1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Top Shop производи

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од nate-natali, 19 јуни 2011.

  1. zaljubena18

    zaljubena18 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 септември 2013
    Пораки:
    299
    Допаѓања:
    139
    вакви чизмички имаме цело семејство, и премногу сме задоволни, многу се удобни за носење, вода во никој случај не пропуштаат, и ногата ти е топла :)
    исто така јас имам и од патиките, само неможам слика да најдам да ставам, ама искрено мене не ми се нешто посебно за носење (како да лебдиш), чизмичките се 1000 пати поубави и поудобни :)
     

    Прикачени фајлови:

    На koritsaki му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Kozmeticharka

    Kozmeticharka Активен член

    Се зачлени на:
    18 февруари 2013
    Пораки:
    19
    Допаѓања:
    5
    Ааа Ова не е можно во цела Македонија неможе да се најде 1 Nutribullet.. ;( ;( ;( Дали некој од вас девојки го има и како се покажал? Таман решив да слабеам со него и видете што ми прават..
     
  3. tinka-mace

    tinka-mace Популарен член

    Се зачлени на:
    5 мај 2013
    Пораки:
    3.451
    Допаѓања:
    16.463
    Дали се ефикасни овие Wellneo Go4Slim Slimmies – Чоколади за слабеење? :) http://www.topshop.com.mk/brendovi/zdra ... mmies.html
    Се слабее ли? :?:
    За тетка ми се. И дали може да ги јадат 13-14 годишни деца?
    :)
     
  4. poenta

    poenta Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 ноември 2013
    Пораки:
    5.012
    Допаѓања:
    35.978
    Пол:
    Женски
    Ништо не сум купила од производите на Top Shop,така што не знам колку е добар квалитетот со оглед на тоа што имаат помпезни реклами.Размислувам за Дормео перница :?:
     
  5. zaljubena18

    zaljubena18 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 септември 2013
    Пораки:
    299
    Допаѓања:
    139

    Да и тоа многу се ефикасни. Тие едноставно те тераат многу помалце да јадеш. Од една кутија има резултати но не многу, треба да ги земаш подолго време, значит 2-3 кутии. Се јадат 30 минути пред главното јадење :D
    Не треба да ги јадат деца додека се во пубертет :)
     
    На tinka-mace му/ѝ се допаѓа ова.
  6. VACA

    VACA Популарен член

    Се зачлени на:
    7 април 2010
    Пораки:
    490
    Допаѓања:
    323
    Пол:
    Женски
    по грешка нарачав производ од топ шоп како да го откажам? а инаку за колку стигнува производот и колку кошта доставата за во друг град?
     
  7. irena.1

    irena.1 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 ноември 2012
    Пораки:
    4.358
    Допаѓања:
    21.331
    Пол:
    Женски
    Што мислите за електричното ренде, дали вреди за парите.
     

    Прикачени фајлови:

  8. leona83

    leona83 Популарен член

    Се зачлени на:
    14 февруари 2014
    Пораки:
    2.548
    Допаѓања:
    1.980
    Пол:
    Женски
    Мислам дека е ок, јас го имам сецкото од делимано и е супер, ова ми изгледа и појако и поцврсто.
     
  9. pinky87

    pinky87 Нов член

    Се зачлени на:
    22 септември 2014
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    Jas imam nekolku proizvodi od top shop, za nekoi od niv nemozam da kazam iskustvo zatoa shto ne gi koristam redovno, no imam walkmaxx sandali i patiki i navistina mi se dopagaat, dosta se udobni i obozavam da cekoram so niv. Dolgo vreme sum vo dvoumnje dali da kupam nutibullet, pa ke ve zamolam site shto imate kupeno nutribullet da gi spodelite iskustvata so mene za da mozam da se odlucam sto da pravam. Vi blagodaram mnogu! :)
     
  10. joy1

    joy1 Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 август 2012
    Пораки:
    19.364
    Допаѓања:
    317.426
    Пол:
    Женски
    Јас го имам нутри булетот .Го користам секојдневно.Прашај што конкретно те занима :)
     
    На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Doozy

    Doozy Форумски идол

    Се зачлени на:
    22 април 2010
    Пораки:
    4.711
    Допаѓања:
    59.970
    Вредат ли бе овие пернициве на Дормео, да фрлам ли пари, или да одам од Јуск да си купам од Сити мол за дупло поевтини пари? :^) Ме скина грбот откако си дојдов, насабајле одвај се исправувам, а некако вината ја наоѓам во перниците, затоа што душекот ми е во прилично солидна состојба, за разлика од ,,купчево,, кое што го нарекувам перница и на кое што спијам. :^)
     
  12. Emy867

    Emy867 Форумски идол

    Се зачлени на:
    29 јануари 2014
    Пораки:
    4.208
    Допаѓања:
    93.608
    Јас ја имам Бамбус перницата и сум задоволна. Ја земав пред 2 год. по препорака на една колешка и ми се покажа како добра инвестиција. Пред да ја земам имав интензивни болки во вратот кои по извесно време од нејзиното користење ми се смирија (или тоа беше само плацебо ефект, којзнае :D ).
    Башка и си ја перам, ги вадам тоа влакната, перам навлаката, пак враќам влакната назад и после како нова ми е перничката :) .

    Повели:
    http://www.dormeo.com.mk/%D0%BF%D0%B5%D ... D1%81.html
     
    На Doozy му/ѝ се допаѓа ова.
  13. mia993

    mia993 Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 септември 2014
    Пораки:
    170
    Допаѓања:
    140
    Тавата ја имам порачано што е поеќе наменска.и а палачнки и колачиња мафинзи..и задоволна сум :)
     
  14. Sunshine.Sunshine

    Sunshine.Sunshine Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 јули 2014
    Пораки:
    1.202
    Допаѓања:
    2.564
    Пол:
    Женски
    Порано постојано ги гледав рекламите на Топшоп. :tmi:
    Има неколку производи кои би сакала да ги имам, но некако цените им се многу високи. Не се исплаќа некој прозивод за тие пари.
     
  15. SaNJaAaaAaa

    SaNJaAaaAaa Популарен член

    Се зачлени на:
    21 февруари 2010
    Пораки:
    792
    Допаѓања:
    1.466

    Нема разлика. Се работи за истиот производ и истиот продавач.
    Бидифит и Топшоп се брендови на Студио Модерна.
    Исто како и Дормео, Делимано, Космодиск, Вокмакс итн.
     
  16. SaNJaAaaAaa

    SaNJaAaaAaa Популарен член

    Се зачлени на:
    21 февруари 2010
    Пораки:
    792
    Допаѓања:
    1.466
    Ако гледаш така, и iPhone-от е американски производ ама се произведува во Кина. Тоа е поради тоа што таму е евтина работната рака и скоро сè се произведува во Кина.
     
  17. Twinkles

    Twinkles Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2014
    Пораки:
    647
    Допаѓања:
    980
    што мислите за оние хеланките за слабеење демек , за потење, Hot shapers?
    секојдневно ги гледам на рекламиве..ама сомнителни ми се малце :?:
     
    На Osamena devojka и IamSexyAndIKnowIt им се допаѓа ова.
  18. Annath

    Annath Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јануари 2010
    Пораки:
    23.013
    Допаѓања:
    198.827
    Пол:
    Женски
    Ги има некој оние winter boots од топ шоп? Ме интересира дали ги бива, дали стварно топлат и дали може да се носат по дожд, општо на влажно време. Да не се зафркнам ако ги купам?
     
  19. makedonkamak

    makedonkamak Форумски идол

    Се зачлени на:
    17 октомври 2013
    Пораки:
    3.616
    Допаѓања:
    26.999
    Пол:
    Женски
    Јас последно ова го купив и воопшто не сум задоволна. Никогаш и ништо повеќе нема да купам, се е само реклама. Квалитет никаков. Само фрлени пари и излегува повеќе - Фалена јагода, празна кошница. Не се лажите луѓе, ни К од квалитет немаат.
    Замислите работи -30 секунди на ON, a 60 секунди на Оff... успорен филм:devil::devil::devil::devil::devil::devil:Да ти се се смачи. normal_c790ebd89d892e4b6a539a158bbabdca.jpg
     
  20. karak

    karak Популарен член

    Се зачлени на:
    11 април 2010
    Пораки:
    4.369
    Допаѓања:
    5.313
    Jas go imam sokovnikot i realno e ist kako i sekoj drug malku poskap sokovnik. Isto ima mn vyber vadi normalno kako dr sok taka da ako se mislite smetam deka ne vredi da se frlaat tolku pari