1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

TRANSERI CESTO SPOREDUVANI SO NARKOMANI

Дискусија во 'Канта' започната од Aleksandrushka, 10 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Aleksandrushka

  Aleksandrushka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  TRANSERI CESTO SPOREDUVANI SO NARKOMANI
   
 2. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  763
  И што со нив?
   
 3. Ashling

  Ashling Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.577
  Let's see
  За да можеш да издржиш каква и да е транс журка до крај очигледно ти треба
  this
  [​IMG]
  or this
  [​IMG]

  а на крај да испадне
  http://www.youtube.com/watch?v=K8AucmUOHvc
  *во краен случај
   
 4. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.622
  Допаѓања:
  9.761
  Абе остај.....тогаш за да ја издржам Цеца,Сека,Карлеуша до крај ќе ми треба целата хемија на светов
   
 5. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.448
  ^^^
  за физички да издржиш е работата, а дали Цеца или Гоце тие по 2 саати и ајт, можеш да ги преспиеш евентуално....
   
 6. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Познато е дека секој вид на музика си носи со себе некој вид на дрогаааа...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.