1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Travel bags....

Дискусија во 'Мода и стил' започната од annnni, 3 септември 2010.

 1. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  Какви се вашите патнички торби во кои сместувате половина од вашата гардероба,и се она што е неопходно за едно патување.....
  Од омилените да ставиме слики.....
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На candygirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  393
 3. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
 4. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  343
 5. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.086
 6. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  499
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 7. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
 8. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
 9. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.632
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Пошто годинава почнав на факултет и дојдов во Скопје, со купив огромен црвен куфер. Инаку претходно немав лично моја патна торба. Еве некои...
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  _________________
  [​IMG]
  ^ urban outfitters
   
 11. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.903
 12. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
 13. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Немам ни јас личен куфер , мајка ми во кој ќе ме спакува тој ќе си го носам :lol: Ама зашо каде и да одам носам многу облека секогаш пакувам во куфер со тркалца :)
  [​IMG]
   
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Леле луѓе мили, последниов пат ЕДВАЈ ме собра во џамбо куфер. Следниот пат ќе си ги земам само МОИТЕ алишта. Еве ве зачинувам со слики :)
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
 15. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 16. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.317
  Допаѓања:
  5.822
  Немам свој сопствен куфер. Певеќе си практикувам ранец и помали торби.
  Еве неколку Травел Бегс од мене. :)

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 17. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
 18. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.640
  Мене два куфери од најголемите нема да ме соберат :)
   

  Прикачени фајлови:

 19. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  Мене ми е подобро куфер, затоа што си има тркалца :D
  Инаку немам некој мој сопствен куфер, само за мене.
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
 20. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  750
  Пол:
  Женски
  Не дека ми се многу омилени ама ми вршат работа :D и тоа многу. Ова од првата слика го имама исто само со различни цветови, а црвеното е со средна големина
   

  Прикачени фајлови:

  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина на фајлот:
   5,2 KB
   Прегледи:
   303
  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина на фајлот:
   20,5 KB
   Прегледи:
   303