1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Travel bags....

Дискусија во 'Мода и стил' започната од annnni, 3 септември 2010.

  1. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    634
    Какви се вашите патнички торби во кои сместувате половина од вашата гардероба,и се она што е неопходно за едно патување.....
    Од омилените да ставиме слики.....
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] :inlove:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    На candygirl му/ѝ се допаѓа ова.
  2. aNy-to

    aNy-to Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јули 2010
    Пораки:
    1.047
    Допаѓања:
    392
  3. annnni

    annnni Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2010
    Пораки:
    3.025
    Допаѓања:
    634
  4. doktorka-an

    doktorka-an Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 мај 2010
    Пораки:
    1.078
    Допаѓања:
    341
  5. viki44e

    viki44e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    1.988
    Допаѓања:
    1.084
  6. Sweety-Tweety

    Sweety-Tweety Популарен член

    Се зачлени на:
    17 декември 2009
    Пораки:
    994
    Допаѓања:
    498
    :)
     

    Прикачени фајлови:

  7. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.832
    Пол:
    Женски
  8. TheKiketoo

    TheKiketoo Популарен член

    Се зачлени на:
    2 јули 2010
    Пораки:
    1.240
    Допаѓања:
    883
  9. BoaVista

    BoaVista Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    3.902
    Допаѓања:
    31.198
    Пол:
    Женски
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.800
    Пошто годинава почнав на факултет и дојдов во Скопје, со купив огромен црвен куфер. Инаку претходно немав лично моја патна торба. Еве некои...
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    _________________
    [​IMG]
    ^ urban outfitters
     
  11. Tenkai

    Tenkai Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јули 2010
    Пораки:
    2.316
    Допаѓања:
    1.900
  12. skygirl

    skygirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2010
    Пораки:
    575
    Допаѓања:
    153
  13. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.920
    Немам ни јас личен куфер , мајка ми во кој ќе ме спакува тој ќе си го носам :lol: Ама зашо каде и да одам носам многу облека секогаш пакувам во куфер со тркалца :)
    [​IMG]
     
  14. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.800
    Леле луѓе мили, последниов пат ЕДВАЈ ме собра во џамбо куфер. Следниот пат ќе си ги земам само МОИТЕ алишта. Еве ве зачинувам со слики :)
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  15. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.832
    Пол:
    Женски
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
  16. annii

    annii Популарен член

    Се зачлени на:
    16 април 2010
    Пораки:
    3.245
    Допаѓања:
    5.504
    Немам свој сопствен куфер. Певеќе си практикувам ранец и помали торби.
    Еве неколку Травел Бегс од мене. :)

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  17. Cacy

    Cacy Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2010
    Пораки:
    2.245
    Допаѓања:
    1.546
  18. Chocolate.me

    Chocolate.me Популарен член

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    2.728
    Допаѓања:
    7.638
    Мене два куфери од најголемите нема да ме соберат :)
     

    Прикачени фајлови:

  19. GarpovaV

    GarpovaV Популарен член

    Се зачлени на:
    18 февруари 2011
    Пораки:
    999
    Допаѓања:
    1.962
    Пол:
    Женски
    Мене ми е подобро куфер, затоа што си има тркалца :D
    Инаку немам некој мој сопствен куфер, само за мене.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  20. ana-banana

    ana-banana Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2011
    Пораки:
    1.277
    Допаѓања:
    749
    Пол:
    Женски
    Не дека ми се многу омилени ама ми вршат работа :D и тоа многу. Ова од првата слика го имама исто само со различни цветови, а црвеното е со средна големина
     

    Прикачени фајлови:

    • 2.jpg
      2.jpg
      Големина на фајлот:
      5,2 KB
      Прегледи:
      303
    • 1.jpg
      1.jpg
      Големина на фајлот:
      20,5 KB
      Прегледи:
      303