1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Tres Metros Sobre El Cielo <3<3<3

Дискусија во 'Канта' започната од Hip-Hop.Baby, 11 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hip-Hop.Baby

  Hip-Hop.Baby Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Devojkiii sto mislite za filmot Tres Metros Sobre El Cielo?? Jas go gledav i mnogu e ubav pa duri i se rasplakavv :D
   
 2. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
 3. Hip-Hop.Baby

  Hip-Hop.Baby Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  ok ok neznaev soryy
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.