1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Tres metros sobre el sielo

Дискусија во 'Канта' започната од Mache05, 27 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mache05

  Mache05 Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ke moze li nekoj da mi kaze na koja strana da go gledam ovoj film "Tres metros sobre el sielo" so prevod :) :*
   
 2. Miss-Angie92

  Miss-Angie92 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  694
  Пол:
  Женски
 3. awee

  awee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  117
  На movie2k.to :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.