1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

UFC клубови во Македонија

Дискусија во 'Фитнес' започната од Ane_na_Bisera16, 22 јануари 2021.

 1. Ane_na_Bisera16

  Ane_na_Bisera16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2020
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  175
  Пол:
  Женски
  Дали знае некој каде има уфц клубови во Скопје :)