UGG чизмички :)

Дискусија во 'Канта' започната од Tinnnna, 29 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tinnnna

  Tinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  50
  Девојки да ве прашам да не знаете каде можам да најдам розеви UGG чизмички,го прошетав цел центар и не најдов.. :)
   
 2. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.020
  Допаѓања:
  7.990
 3. Tinnnna

  Tinnnna Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  50
  Извинете,не сум ја видела.. :/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.