Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Umetnicko Lizganje

Дискусија во 'Канта' започната од YunaKim, 5 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. YunaKim

  YunaKim Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Znaci mnogu sakam umetnicko lizganje i sakam da vidam dali na ovoj forum ima uste nekoj koj go saka ovoj sport ili se bavi so nego... neznam dali ima perspektiva vo ovoj sport kaj nas, no mnogu go sakam. Dali se soglasuvate!? :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.181
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.