1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Unknown Фестивал

Дискусија во 'Слободно време' започната од Monicaa, 12 август 2014.

 1. Monicaa

  Monicaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2010
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Unknown фестивалот се одржува во Ровињ Хрватска од 8 до 12 септември. Јас би сакала да одам ама гледам дека во Македонија не е многу познат, најголемиот дел на посетители се од Англија. Па ме интересира дали некоја од вас девоји има во план да присуствува.

  п.с. Ако темата не е во согласност со правилата (бидејќи е моја прва, па не сум баш запознаена) слободно нека биде отстранета