Uriage

Дискусија во 'Лице' започната од mermaid8989, 4 мај 2021.

 1. mermaid8989

  mermaid8989 Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2019
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Дали некоја пробала производи Uriage , имам масна кожа па ме интересира дали се добри?
   
 2. SrbinkaaaA

  SrbinkaaaA Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  22
  Пол:
  Женски
  Јас користам кремови за лице и се супер. Препорачани од дерматолог ми се
   
  На Tea678 му/ѝ се допаѓа ова.