1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Usta Donerci

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од carver91, 9 април 2019.

 1. carver91

  carver91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  173
  Допаѓања:
  90
  Пол:
  Женски
  Дали сте обожавател на овој синџир на брза храна и што мислите за нивните производи?
   
  На LollySky му/ѝ се допаѓа ова.
 2. marijagojkovic

  marijagojkovic Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа нивната храна

  видов дека ќе се отвори Burger King / Usta Donerci ресторанот на плоштадот Македонија.
   
 3. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  4.110
  Допаѓања:
  34.300
  Пол:
  Женски
  Ова се тие во Сити Мол или грешам?
  Не сум пробала но ме интересира што се нудат.
  Ставете опис на производи, да знаеме што нудат, цени и слично.
  Кога се отвора тема мора да има добар опис, секој да знае за што станува збор.
   
  На daylight и Ма.нев им се допаѓа ова.
 4. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.219
  Пол:
  Машки
  Ја видов и јас таа големата реклама. Но не пишува каде ќе бидат рестораните...
   
 5. carver91

  carver91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  173
  Допаѓања:
  90
  Пол:
  Женски
  Tоа е како турски фаст фуд. Hудат ќебапи, хамбургери, помфрит
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.113
  Допаѓања:
  149.407
  Пол:
  Женски
  Искрено мене ми е преценета нивната храна. За фаст фуд барем..
  Во кафана ќе се најадам со тие пари. А тука не е толку количински голема порцијата..
  За вкусот, ОК се.. солидни за тој ранг на храна
   
 7. mssuniquee

  mssuniquee Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 февруари 2015
  Пораки:
  2.404
  Допаѓања:
  36.389
  Пол:
  Женски
  Tavuk (pileski) Iskender.. moeto omileno:mm:
   
  На LollySky му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.219
  Пол:
  Машки
  Ако сакате донер, зошто гледам дека и овие прават но изгор се со цени, ви препорачувам да јадете донер на ќошот кај Седмица во Центар. 15 метри се одалечени.
   
 9. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.113
  Допаѓања:
  149.407
  Пол:
  Женски
  Абе дете темава е за конкретно нешто:D
  Ќе ве молам да не продолжуваме со офтопик муабети
   
 10. LollySky

  LollySky Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  2.935
  Допаѓања:
  13.982
  Пол:
  Женски
  Одлични се, и цената им е таман. Мене ми е дурум донер омилен, најчесто телешки или мешан.
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.803
  Мех... прв пат слушам за нив. Никогаш не сум пробала, веројатно нема ни да пробам. Не јадам преценета брза храна. Порадо во ресторан би отишла :?:
   
 12. carver91

  carver91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  173
  Допаѓања:
  90
  Пол:
  Женски
  Промотивни мени

  2х пилешки дурум оброка за 345 мкд.

  Кампања важи до 31 Јуни 2019.
   
  На LollySky му/ѝ се допаѓа ова.
 13. LollySky

  LollySky Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  2.935
  Допаѓања:
  13.982
  Пол:
  Женски
  A само во Сити Мол ли има?
   
 14. carver91

  carver91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  173
  Допаѓања:
  90
  Пол:
  Женски
  Да само во Сити Мол.
   
 15. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  19.620
  Допаѓања:
  170.362
  Пол:
  Женски
  Пробав, не ми се нешто посебно. И онака ретко јадам брза храна, зажалив што воопшто јадев. Не препорачувам.
   
 16. marijagojkovic

  marijagojkovic Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  два оброка по избор за 335 МКД

  1) Сендвич со кофте оброк или 2) пилешки сендвич донер оброк
   
 17. carver91

  carver91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  173
  Допаѓања:
  90
  Пол:
  Женски
  Дали некој испробал пити од Usta Pideci?