1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vans (патики)

Дискусија во 'Мода и стил' започната од oneday, 2 мај 2013.

 1. oneday

  oneday Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  да ви кажам темата ја проверив и видов дека нема ваква ...
  сакам да купам ванс патики ,па ми требаат совети од вас кои имаат .какви се :)
  на изглед се убави ,но и квалитет треба :!:
  па ајде постирајте слики
  ако не ви се допаѓа темата или има ваква слободно клуч :)
   
 2. Giovanna

  Giovanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  1.930
  Допаѓања:
  10.038
  До сега сум имала 3 пара патики од Ванс и можам да ти кажам дека цел ден киснев во нив...и во школо ги носев и на факултет и по паркови излети :) буквално душата им ја извадив. Квалитетни се стварно, ама па сега ретко кога имам можност да облечам патики и искрено не ми се фрлаат по 4-5 илјади за да ми дремат дома.
  Инаку во madness кај Custom pub се продаваат, друго место не сум видела во Скопје.
   
  На streetfashion03 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. streetfashion03

  streetfashion03 Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Vans

  Dali znaete kade mozam da kupam vans patiki vo makedonija i kolku pari se? :) :)