1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

VASE MISLENJE ZA SREDNITE UCILISTA VO SKOPJE

Дискусија во 'Канта' започната од kiko817, 29 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kiko817

  kiko817 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Jas sum 8 odd i sakam da se zapisam vo Srendoto skolo Orce nikolov pa moze li da mi kazete kako e tamu kako e kodeksot na ucenje no ako mozete da mi dadete informacii i od drugite sredni vi blagodaram
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.474
  Допаѓања:
  63.980
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.