1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ve molam itno mi e

Дискусија во 'Канта' започната од Stojka25, 6 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Stojka25

  Stojka25 Нов член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Devojki sinoka decko mi so dva prsta mi brkna dolu a ja do sea ne sum imala odnosi i toa prv pat go pravam vo zivotot i mene malcee epten malce mi potece krv i me bolese malce na pocetokot i koga otidov doma vidov so ogledalce deka dolu sto mi e dupceto na vaginata mi e prosireno no mislam deka e prosireno pred toa go nemam videno kolkavo e bilo.i malce mi bese cudno sinoka i me bolese no sega e podobro ne me boli mnogu taka samo koga se napinjam malce.dali ima sansi ako se prosirilo da se vrati vo normalnata sostojba kako sto e bilo i dali sum ja izgubila nevinosta.i uste nesto dali ima sansi za bremenost? ja mislam deka nema ama pak da si prasam :) :* :*
   
 2. Irrepleceable

  Irrepleceable Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.069
  Допаѓања:
  1.360
  Најверојатно не си невина,штом имало крв.
  Да се врати во нормална состојба нема шанси,напротив,ќе се шири со сексуални односи во иднина.
  А бремена не си. ;)
   
 3. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.333
  Допаѓања:
  83.576
  Пол:
  Женски
  :x Да највероватно си ја изгубила невиноста штом имало крв и со осетила болка , а ако мислиш дека од прсти можеш да забремениш тогаш има шанси да си бремена :D :D
   
  На Pepelaska25 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Stojka25

  Stojka25 Нов член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  i sakav da prasam dali toa sto e prosireno moze da se vidi na primer koga se odi na depilacija i koga ke te vidi kozmeticarkata da znae deka veke ne si nevina? dali toa se poznava zaradi prosirenosta
   
 5. Irrepleceable

  Irrepleceable Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  1.069
  Допаѓања:
  1.360
  Тебе ти е страв од козметичарката или од мајка ти дома да не те стаи на преглед па да примети?? :^)
   
 6. Stojka25

  Stojka25 Нов член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Sekako od majka mi
   
 7. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.333
  Допаѓања:
  83.576
  Пол:
  Женски
  Девојче а јас ти предлагам прво да се едуцираш малку на оваа тема да разлисташ и да прочиташ малку па верувај дека ќе ти се разјасни нешто, е и тогаш веќе ако не ти е јасно постави прашање но во соодветна тема :)
   
  На Emotional123 и Irrepleceable им се допаѓа ова.
 8. Angel.girl

  Angel.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2011
  Пораки:
  669
  Допаѓања:
  667

  Зошто бе на ваков убав, празничен ден, јас баш ова го отворив, па сеа ми се иде да се испукам со пиштол. Ох боже со какви луѓе го делиме воздухот. Образование и едукација, и тоа силна му е мајката. А не вака :puke:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.