1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ve molam Mala pomos kazete

Дискусија во 'Канта' започната од Stefi1234, 18 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Stefi1234

  Stefi1234 Нов член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.895
  Тешко е на 65 години, знам.
   
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  22.849
  Допаѓања:
  149.856
  Пол:
  Женски
  Треба да испиеш едно литро крв. Пошто за овие 65 години не се издржува тој притисок.
  Мислам дека ни самата незнаеш што си пиша, ама мислам дека за писменост се учи во прво одделение.
  А да се вратиш во школо????
   
 4. SmileOnMyFace

  SmileOnMyFace Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2014
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Ќе лета темава во канта, имам предосечај :)
   
 5. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.702
  Допаѓања:
  20.833
  Пол:
  Женски
  И без предосечај ќе лета.
   
  На SmileOnMyFace му/ѝ се допаѓа ова.
 6. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  22.849
  Допаѓања:
  149.856
  Пол:
  Женски
  Извинете не можев да се воздржам

  :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 7. Stefi1234

  Stefi1234 Нов член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  ZNACI NESE PRAVITE MN PISMENI JAS PISAV MN PROSTO ZA DAME SVATITE I NESAKAM GLUPI ODGOVORI VE MOLAM PISMENI FALA ! I NESUM 65 GODINI SAMO TAKA E NAPRAEN ACC
   
 8. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.895
  Штом си за Даме пишувала, тој нека ти одговори, што ние мајка бараме овде :?:
   
 9. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.292
  Допаѓања:
  17.164
  Пол:
  Женски
  Девојче газот ти е за какање а не за нормален секс. Знаеш ли ти што е нормално воопшто?
  И не е фчера туку вчера.
  Од толку нормално имање на секс, може пенисот на дечко ти се збунил и заборавил со тек на времето што е нормален секс, па сега му треба време да се навикне на новонастанатата ситуација.
  Трпение-спасение.
   
 10. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  22.849
  Допаѓања:
  149.856
  Пол:
  Женски
  Поздрави го Даме од нас :rofl:
  Следна дестинација: Канта - убаво да си поминеш и да ни се пофалиш после дали истекла крвта :fubar:
   
 11. KatFem

  KatFem Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2014
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  657
  Абе неписмени форумџики, засрамете се!
  Кај сте неписмени па и глупави одговори и давате еј :fubar:

  Не е девојчето криво што не е доволно описменето, но сепак - битна е желбата да се биде 65-годишен и да се дознае до каде треба да ојде и што дасе направи...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.