1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ve molam odgovorite mi.Itno e i strav mi e plsss

Дискусија во 'Канта' започната од cutegirl18, 17 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cutegirl18

  cutegirl18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Sakam da ve prasam nesto od sto mnogu mi e stravvv.
  Imavme so de4ko mi peting preku alista. Dali e mozno da ostanam bremena???
  On nema svrseno??? Dali e mozno da ostanam bremena od semenata te4nost ili ako svrsil???
  Bidejki mi se losi,povraka ponekogas,vrti ili toa mi e se poradi psihata???
  bidejki celo vreme mislam na takvo nesto
  Ve molaammmm odgovorite mi sto pobrzooo mnogu mi e stravvv. Ve Molammmm
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Не е можно. Во никој случај не е можно, престани да се потресуваш. Како прво не ти го ставил, како второ не свршил уште помалку во тебе. Како може да останеш бремена преку алишта и тоа не свршил ами од предсемената течност? Никако не е возможно.
   
 3. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.102
  Пол:
  Женски
  ОЗбилно имаш 20 години?
  Ај логика употреби малце. Како може преку алишта, башка не свршил....
   
 4. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  Па добро за да останеш бремена треба да сврши во тебе а не на твоите алишта :^) Аи велеиш дека немало свршено епа тогаш :?: А ако ти се лоши можеби е од психата или пак од времето па нели е жешко ;) Ај позз :*
   
 5. Spell

  Spell Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  550
  Допаѓања:
  400
  Пол:
  Женски
  xaxaxaxaaxaxxa добро бе луѓе така се правеле деца поготово преку алишта хахаххахаах малку повеќе треба да се информирате доколку сакате да бидете сексуално активни а не после тоа да се притресувате и да се распрашувате за глупости поздраФ ;)
   
 6. Karol.Ina

  Karol.Ina Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  263
  Допаѓања:
  73
  Прво: Ако не ти го ставил и не свршил во тебе не постои ни најмала шанса да си бремена :!:
  Второ: Се надевам дека немаш навистина 20 години :x :tmi:
  Трето: Клуч за темава, има многу теми каде што можеше да го поставиш прашањето ;) |(
   
 7. MoreNa-22

  MoreNa-22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  76
  ако ти се точни годините на профилот треба да се срамиш што поставуваш вакво прашање, ама ајде нема врска тоа ама Како можи да останиш бремена а уствари вие сте немалле секс. За да бидеш бремена треба да сврши во тебе е не на алиштата. нема шанси да си бремена
   
 8. PParaskeva

  PParaskeva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  259
  Да това је труднаси,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,со стомакот до заби шо се кажува :) ајде честито ти и твојот дечко ке имате бебенце за девет месеци.
  јас разбрав дека дури и од поминување окрај мушко ако не носел ѓаки се останувалотрудна сега............. од затуплувањето радитова да се припазуваш и на дечкоти да му облекуваш кожни ѓаки да не испадне не ти кажале па послем цацко крив :rofl:
   
  На Offspring и cuciTo им се допаѓа ова.
 9. cutegirl18

  cutegirl18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Izvinete. Mnogu mi e sram, jas samo sakav da ve prasam vas, vasi mislenja da slusnam bidejki sum uplasena
  Imam 17 god od brzanjeda ve prasam zgresiv i toa ke go popravam.
  Fala
   
 10. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.097
  леле леле готово спремај пелените :rofl:
   
 11. Margaux

  Margaux Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  34
  Зарем постојат сеуште волку неедуцирани девојчиња?? Ајде да беше некоја помала може и ќе поминеше некако ама 17 годишна?? |( НИКАКО! Следен пат седни и прочитај нешто пред да поставуваш вакви прашања и избегни го ова бламирање. Ако не си доволно едуцирана за секс (или петинг) не го ни практикувај!
   
 12. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.557
  Ццц значи дефинитивно треба да се воведе сексуално образование во училиштата или барем во најмала рака да се одржуваат предавања. Срамота 17 годишни девојчиња незнаат како се останува бремена |(
   
 13. lola-86

  lola-86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  198
 14. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  4.459
  Пол:
  Женски
  Па и не мораше цела тема да отвараш за ова...има други теми за ваква намена
   
 15. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  И скршивте филм а јас пак мислев на мекици ке не вика :P

  Боже боже боже уште што нема да прочитам.Дејчееее мори дејче,прашај го Чичко Гугл што е тоа Петинг,како се останува бремена и така натаму.Едуцирај се малку.
  Божеееееееееее :x
   
 16. Vitorija

  Vitorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  606
  Аман бе луѓе ај "погрижете" се за затемава...
  Се уплашив кога го прочитав насловот-мислев кој знае што е. Како сериски убиец да ја прогонува :headbang:
   
 17. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.097
  Се зеза некој овде, не ви е очигледно?
   
 18. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.465
  Крајно време е конечно да се воведе услов за отворени теми со над 50 мислења инаку отиде по ѓаволите фемина !!! Уште малце и нема да знаам на што се логирам Гламстик или Фемина ....

  Билке превземи нешто побогу |(
   
  На belieber му/ѝ се допаѓа ова.
 19. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  И јас како тебе си помислив кој знае што е работата, а целата работа била неинформираност и незнаење. Па добро бре, пред да направиш нешто прво информирајсе, па после направи го тоа.
   
 20. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  Абе бремена си близнаци носиш :) :) |(
   
  На unlucky му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.