1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ve molam odgovrete mi :/

Дискусија во 'Канта' започната од Emchulence, 17 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Emchulence

    Emchulence Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 март 2011
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Ako penisot vleze vo vaginata,ne skroz cel.. I da ne te skini. Dali toa e seks?
    I uste nesto.. Kolku dlaboko e himenot? I kolku tesko se kini.. ? :) Ve molamm pobrzo odgovorete.
     
  2. black-angel

    black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    2.635
    Допаѓања:
    4.456
    Пол:
    Женски
    Aко прашуваш дали си скината веројатноста е голема и иде накај да.

    И следен пат види прво има теми за вакви прашања не одма нова да отвараш |(
     
  3. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.314
    Пол:
    Женски
    Зашто побрзо да одговориме? Уште му е внатре во тебе па затоа чекате понатамошни инструкции? :x
     
  4. Emchulence

    Emchulence Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 март 2011
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Ovde sme za da pomagame,a ne da vregjame ! :)
    Ne sum skinata sigurno,ne vleze tolku dlaboko .. toa sto me interesirase prasav. Se nadevam ima nekoj da pomogni,bez vregjanje/:*
     
  5. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.707
    Допаѓања:
    150.442
    Пф...без вреѓање?! :lol: Сериозна си?!
    Да не те вреѓам што ми се правиш невина при виновност?! :D Извини тоа е привилегија,не си невина веќе,аирлија нека е,исече црвена лента.
    Толку длабоко?! Што мислиш каде е хименот,во грло?! Ма ајде бре! :D
    И шо да ти помогнам?! Да ти ја исперам совеста со тоа што ќе ти кажам тоа што сакаш да чуеш?!
    Епа нема...тоа е.
     
    На joana18, thelittle17 и Pelikuna им се допаѓа ова.
  6. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Ако ти сама не знаеш дали си скината или не од каде ние да знаеме |( Кога веќе влегол зар уште се сметаш за невина?
     
  7. Idonea

    Idonea Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јануари 2012
    Пораки:
    322
    Допаѓања:
    642
    :D :D :D
    Она што сакаат фемките да ти го кажат е дека најверојатно си, хименот е тука некаде блиску, значи не мора цел да влезе, и за да знаеме дали си уште невина ќе треба да провериме :lol: :lol: :lol:
     
  8. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.314
    Пол:
    Женски
    Емчучуленце далеку од вреѓање, ние сакаме да помогнеме ама не те познаваме доволно, мислам дека најдобро ќе биде мајка ти да ја прашаш или татко ти, тие најдобро те познаваат па нема да им биде тешко да те посоветуваат. :lol: Од твоите претходни осум мислења повторно се сомневам во трол ама ти си знаеш. Темава не да се заклучи туку треба да се избрише, имаш теми за такви прашања.
     
  9. love23

    love23 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 декември 2010
    Пораки:
    716
    Допаѓања:
    913
    Може да се случи да не се скине хименот по првиот сексуален однос може да се скине вториот пат бидејќи има еластични химени, но за тоа треба ти да занеш дали ти се скинал или не? Мене лично ми скина вториот пат кога имав сексуален однос и тоа по малку крварење имав и ништо, и да не си скината не се секирај наредниот пат не ти бега.
     
  10. Emchulence

    Emchulence Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 март 2011
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Vidi vaka.. Ni jas ni toj ne sakavme uste od sega da se desi toa(da me skini) . Zatoa toj ima oset i znae do kade da odi, i mi kaza deka nema sansi od tolku malce da me skini. Treba mn poveke za toa :)
     
  11. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    вие вадете го и ставајте го унутра, ама не сакате да те скини :D
    Oндак нека не ти го става ич со опроштење ако нејќеш да те скини
    или земете лењир мерете секој милиметар еба*о :D
    Hе си ми сфатлива ама ајде
    Tи сакаш да ти влезе, ама химен не даваш
    јаката работа во животот, хименот уф, уште некоја жалопојка треба да му се опее на тој химен
    како и икона не му направиле до сега јас не знам, божество да е
     
    На Lilit и thelittle17 им се допаѓа ова.
  12. love23

    love23 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 декември 2010
    Пораки:
    716
    Допаѓања:
    913
    Ова што си го напишала ме изнасмеа :D :D :D :D :D , не си мала имаш 20години незнам како на машкиве и успева да излажат ама на ваков трик сигурно да и да ти кажам дека и ова го викаат само главчето нема да те боли нема ништо да ти биде......
    Не си дете за вакви глупости да пишуваш ивини не сакам да те навредам ама твоето однесување ми личи на 5годишно дете
     
  13. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Ова испадна сакам да се е**м ама без да ме скине :lol: А добро според вас невиноста ја претсавува само присуството на хименот? Се друго можеш да правиш ама да стои хименот и пак си невина живи глупости
     
  14. anastasija85

    anastasija85 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    555
    Допаѓања:
    1.027
    ти влезе и готово,нема малку многу,ова како лазо и шехерезад е само главата,и не е тоа шо мислиш мала,хахахахахах еве јас ќе ти кажам дека си сеуште невина,очигледно тоа сакаш да го чуеш,ако си скината и неговата контрола не е доволна,бдв хименот е близу до влезот,така да треба само да те чепне со пенисот а да не те скине хахаха
     
  15. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.314
    Пол:
    Женски
    Е тука имаш право, треба многу повеќе за кинење, треба да му биде поголем за да успее да стигне до хименот. :lol: Многу ти е осеќаен дечково, има осет до кај треба да го пикне за да не те скине, само да те залаже. :x
     
  16. Pelikuna

    Pelikuna Популарен член

    Се зачлени на:
    15 април 2011
    Пораки:
    1.961
    Допаѓања:
    2.022
    Предлагам еден црнечки да прима,слушам големи и дебели биле :lol:
     
  17. ljubam

    ljubam Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    2.412
    Допаѓања:
    18.408
    Пол:
    Женски
    А кај има такви осеќајни дечковци? Туку ако неќе те да те скине со таквио да не случајно сака ластици да ти мава, позадапрашај се да не се збунил што му е функцијата?!

    Туку дај седни искористи го малку интернетот за да научиш нешто за сексот пошто си много мала 20 години. Ние не сме ти брцале со прст да знаеме тебе химено каков ти е..

    А ако неќете да се скинете ондак зинете, оралка чиста работа.
     
  18. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    Ти си веќе е**** со извинење, така да сега нема скината не скината ;) Дечкото фино лепо те смотал,ти го ставил, па ти верувај му оти не бил длабоко. На таа сласт и на ивицата на дупката да е, арно е :rofl:
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.