1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ve molam odgovrete mi :/

Дискусија во 'Канта' започната од Emchulence, 17 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Emchulence

  Emchulence Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Ako penisot vleze vo vaginata,ne skroz cel.. I da ne te skini. Dali toa e seks?
  I uste nesto.. Kolku dlaboko e himenot? I kolku tesko se kini.. ? :) Ve molamm pobrzo odgovorete.
   
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.627
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
  Aко прашуваш дали си скината веројатноста е голема и иде накај да.

  И следен пат види прво има теми за вакви прашања не одма нова да отвараш |(
   
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Зашто побрзо да одговориме? Уште му е внатре во тебе па затоа чекате понатамошни инструкции? :x
   
 4. Emchulence

  Emchulence Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Ovde sme za da pomagame,a ne da vregjame ! :)
  Ne sum skinata sigurno,ne vleze tolku dlaboko .. toa sto me interesirase prasav. Se nadevam ima nekoj da pomogni,bez vregjanje/:*
   
 5. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.646
  Допаѓања:
  149.439
  Пф...без вреѓање?! :lol: Сериозна си?!
  Да не те вреѓам што ми се правиш невина при виновност?! :D Извини тоа е привилегија,не си невина веќе,аирлија нека е,исече црвена лента.
  Толку длабоко?! Што мислиш каде е хименот,во грло?! Ма ајде бре! :D
  И шо да ти помогнам?! Да ти ја исперам совеста со тоа што ќе ти кажам тоа што сакаш да чуеш?!
  Епа нема...тоа е.
   
  На joana18, thelittle17 и Pelikuna им се допаѓа ова.
 6. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Ако ти сама не знаеш дали си скината или не од каде ние да знаеме |( Кога веќе влегол зар уште се сметаш за невина?
   
 7. Idonea

  Idonea Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2012
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  642
  :D :D :D
  Она што сакаат фемките да ти го кажат е дека најверојатно си, хименот е тука некаде блиску, значи не мора цел да влезе, и за да знаеме дали си уште невина ќе треба да провериме :lol: :lol: :lol:
   
 8. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Емчучуленце далеку од вреѓање, ние сакаме да помогнеме ама не те познаваме доволно, мислам дека најдобро ќе биде мајка ти да ја прашаш или татко ти, тие најдобро те познаваат па нема да им биде тешко да те посоветуваат. :lol: Од твоите претходни осум мислења повторно се сомневам во трол ама ти си знаеш. Темава не да се заклучи туку треба да се избрише, имаш теми за такви прашања.
   
 9. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  912
  Може да се случи да не се скине хименот по првиот сексуален однос може да се скине вториот пат бидејќи има еластични химени, но за тоа треба ти да занеш дали ти се скинал или не? Мене лично ми скина вториот пат кога имав сексуален однос и тоа по малку крварење имав и ништо, и да не си скината не се секирај наредниот пат не ти бега.
   
 10. Emchulence

  Emchulence Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Vidi vaka.. Ni jas ni toj ne sakavme uste od sega da se desi toa(da me skini) . Zatoa toj ima oset i znae do kade da odi, i mi kaza deka nema sansi od tolku malce da me skini. Treba mn poveke za toa :)
   
 11. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  вие вадете го и ставајте го унутра, ама не сакате да те скини :D
  Oндак нека не ти го става ич со опроштење ако нејќеш да те скини
  или земете лењир мерете секој милиметар еба*о :D
  Hе си ми сфатлива ама ајде
  Tи сакаш да ти влезе, ама химен не даваш
  јаката работа во животот, хименот уф, уште некоја жалопојка треба да му се опее на тој химен
  како и икона не му направиле до сега јас не знам, божество да е
   
  На Lilit и thelittle17 им се допаѓа ова.
 12. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  912
  Ова што си го напишала ме изнасмеа :D :D :D :D :D , не си мала имаш 20години незнам како на машкиве и успева да излажат ама на ваков трик сигурно да и да ти кажам дека и ова го викаат само главчето нема да те боли нема ништо да ти биде......
  Не си дете за вакви глупости да пишуваш ивини не сакам да те навредам ама твоето однесување ми личи на 5годишно дете
   
 13. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Ова испадна сакам да се е**м ама без да ме скине :lol: А добро според вас невиноста ја претсавува само присуството на хименот? Се друго можеш да правиш ама да стои хименот и пак си невина живи глупости
   
 14. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.027
  ти влезе и готово,нема малку многу,ова како лазо и шехерезад е само главата,и не е тоа шо мислиш мала,хахахахахах еве јас ќе ти кажам дека си сеуште невина,очигледно тоа сакаш да го чуеш,ако си скината и неговата контрола не е доволна,бдв хименот е близу до влезот,така да треба само да те чепне со пенисот а да не те скине хахаха
   
 15. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Е тука имаш право, треба многу повеќе за кинење, треба да му биде поголем за да успее да стигне до хименот. :lol: Многу ти е осеќаен дечково, има осет до кај треба да го пикне за да не те скине, само да те залаже. :x
   
 16. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  Предлагам еден црнечки да прима,слушам големи и дебели биле :lol:
   
 17. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.408
  Пол:
  Женски
  А кај има такви осеќајни дечковци? Туку ако неќе те да те скине со таквио да не случајно сака ластици да ти мава, позадапрашај се да не се збунил што му е функцијата?!

  Туку дај седни искористи го малку интернетот за да научиш нешто за сексот пошто си много мала 20 години. Ние не сме ти брцале со прст да знаеме тебе химено каков ти е..

  А ако неќете да се скинете ондак зинете, оралка чиста работа.
   
 18. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Ти си веќе е**** со извинење, така да сега нема скината не скината ;) Дечкото фино лепо те смотал,ти го ставил, па ти верувај му оти не бил длабоко. На таа сласт и на ивицата на дупката да е, арно е :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.