ve molam poiskusnite !!

Дискусија во 'Канта' започната од smileyxD, 18 јануари 2013.

 1. smileyxD

  smileyxD Активен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
 2. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.536
  Да.
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
 3. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.737
  Па нормално дека да.
  Има цели теми за тоа на форумов, за подетални информации прочитај ги...
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
 4. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.457
  Пошто сте сеуште зелени у тоа главите и место да прочитате пред да направите нешто, за едно 10 год од сега кога ќе се сетиш дека си изгубила невиност со ПРСТИ...баш ќе си горда на себе. На здравје ! :$
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.014
  Допаѓања:
  849
  Може не е бе :D може и од менструалната крв да е, зависи колку и трае, ама секогаш останува нешто да се доцеди :D :D
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
 6. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.457
  Да, али чим нешто и влегло.. :D
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  980
  какви глупави прашања :x
   
  На SimonaTino и DigY им се допаѓа ова.
 8. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.737
  ^ ^ и тоа 2-3пати влегло...
   
  На SimonaTino и DigY им се допаѓа ова.
 9. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.457
  :D абе не треба да се смеам ама.. :D
   
  На feminium и SimonaTino им се допаѓа ова.
 10. SimonaTino

  SimonaTino Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.735
  Допаѓања:
  1.562
  Жалосно...барем секс да имавте...да не ти е криво...вака...
   
  На DigY му/ѝ се допаѓа ова.
 11. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.395
  :tmi:
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.
 12. SimonaTino

  SimonaTino Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.735
  Допаѓања:
  1.562
  Замислете на друга тема напишала кога отишла дома после 1-2часа отишла по голема нужда па видела крв,одела и со друг па дали ќе приметел ако е скината,пошто овој што ја чепкал не и е за сериозно :D :D :D циркус ова децава со бујна фантазија се
  А додека се чепкале и било убаво и немало ништо... :rofl: ме изнасмеја девојчево
   
  На DigY му/ѝ се допаѓа ова.
 13. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.395
  Морам да се надополнам: Ако со твоите 16 години (доколку се точни, може да се и помалце) можеш да бидеш толку напредна на „секс полето“, тогаш би требало да си доволно паметна и да знаеш како стојат работите на тоа поле, а не да креираш вакви глупави теми :fubar:
   
  На SimonaTino му/ѝ се допаѓа ова.